Καταγράφηκε τις τελευταίες ημέρες και για άλλους Έλληνες πρωταθλητές της επιτραπέζιας αντισφαίρισης η έναρξη της αγωνιστικής παρουσίας τους σε ξένα κλαμπ για την περίοδο 2023-2024. Την περασμένη βδομάδα είχαμε πρεμιέρες στην Πορτογαλία, τη Γαλλία και τη Σουηδία και τις «χρωμάτισαν» και οι Έλληνες «ξενιτεμένοι» με τις εμφανίσεις τους. Μετά την Πολωνία κατ’ αρχάς, άρχισαν τους …
Διαβάστε περισσότερα